Marie Ehlová

zevsikviti_portret

Pěstování květin k řezu, vazba kytic, tvorba věnců

Zevsikvítí – lokální a šetrně pěstované květiny k řezu z Orlických hor.

Zevsikvítí je malá rodinná květinová farma v Lukavici u Rychnova nad Kněžnou. Vedu ji já, Marie Ehlová, s pomocí mého manžela. Zaměřuji se na pěstování květin k řezu, které nabízím lokálně do místních květinářství nebo z nich přímo vážu kytice.

Filozofie mého podnikání je založena na základních hodnotách jako jsou udržitelnost, lokálnost a šetrnost k přírodě. Květiny tak pěstuji na našem pozemku bez používání umělých hnojiv a chemických postřiků. Jinak by mi to ani nedávalo smysl.
Nabízím vám tak alternativu k běžným dovozovým květinám z květinářství, jejichž pěstování není mnohdy šetrné jak k přírodě, tak k zaměstnancům, kteří s nimi pracují.
Kytice nabízím na objednávku a také formou samoobslužného stánku především na Rychnovsku. Občas se ale dostanu i do Chocně a mé květiny můžete najít i zde. Kromě vazby kytic se také věnuji tvorbě věnců.
Kytice vám ráda uvážu na kteroukoliv příležitost. Stačí si je u mě objednat alespoň dva dny dopředu na telefonním čísle 733 676 790 (preferuji SMS, ne vždy jsem k zastižení) nebo přes sociální sítě. Sledovat mě můžete na Facebooku i na Instagramu pod názvem Zevsikvítí.

Moje tvorba