Dana Kozáková

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Originální oděvní tvorba

Jsme Smiling Sun.
Smiling Sun je Dana & Markéta. Zhotovujeme dámské a pánské originální kolekce.
V naší oděvní galerii v Ústí nad Orlicí pro Vás navrhujeme, stříháme, šijeme, fotíme, prodáváme pomalou módu „slow fashion“. V naší originální tvorbě neopakovatelných, jedinečných kusů oblečení klademe důraz na řemeslnou dovednost, kvalitu a tradici. Oblečení, které vyrábíme je osobité, inspirované tichem a vlastní fantazií.

Náš styl nezapadá do žádného z regálů nablýskaných módních kolekcí a slovo TREND byste v našem slovníku hledali marně. Je třeba se naučit investovat do módy, která je kvalitně ušitá, vydrží Vám celé roky a odepřít si „levné“, méně kvalitní, sezónní a trendové zboží, které za Vámi cestuje přes půl planety. Méně je více.
Upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou a naše materiály jako len, buret, buretové hedvábí, konopí nakupujeme lokálně. Ostatní pečlivě vybírané materiály mají evropský původ.
Zakázková výroba je další součástí naší práce. Mnoho žen i mužů má problém obléknout dámskou a pánskou konfekci z důvodu nepadnoucí velikosti. V oblečení nechtějí dělat kompromisy, chtějí modely, které vyzdvihnou jejich přednosti a potlačí nedostatky.
Nádech je inspirace. Výdech je realizace. Okolnosti mnohdy určí, co skutečně spatří světlo světa hned a co přijde později.

Moje tvorba