Hana Karaszová

unnamed

Intuitivní malování v laskavém napojení

Maluji obrazy v jemném napojení na druhého člověka, na místo nebo na vyšší energie. Vlastně je to jedno a to samé. Maluji to, co cítím a nedávám záměr jasného výjevu, ten vzniká malbou sám a vypráví tak svůj jedinečný příběh.

Někdy mě zavolá člověk, který by rád vidět ztvárněnou duši svou či svého blízkého na plátně. Takovému obrazu říkám obraz duše. Malba probíhá formou zážitku, kdy maluji celou dobu s klientem na místě a on je u toho a dostává informace, které mnou prochází a sděluji mu své pocity a to, co právě probíhá. Nebo je možnost být přítomný pouze po určitou chvíli na začátku malování a vrátit se ke konci malby nebo nebýt fyzicky přítomen vůbec a dostat až hotový obraz. Ať tak nebo tak, vždy klient dostane bližší informace ke svému obrazu. Všechny obrazy v sobě nesou léčivou energii a působí na svého majitele v jeho další životní cestě.

Někdy mě jednoznačně a intenzivně volá prostor, místo, které potřebuje svou malbu přímo na zeď nebo na plátno. Pro takové místo zpravidla dopředu vidím výjev, o který místo žádá. Je radost vnímat, jak taková malba své místo pozvedne a povýší na jinou úroveň.

Maluji taktéž obrazy v intuitivním napojení na vyšší energie, kdy přijde silný impulz k malování a jde se na to a výsledek pro mě bývá překvapením. Lze zadat i záměr na podporu dané oblasti (například podpora při porodu, léčení, afirmační kartičky aj.).

Těším se na všechna láskyplná setkání s vámi. Hanka

Moje tvorba