Romana Krejsová

Ateliér Romi

Voskové lucerny, vonné vosky do aromalamp

Jmenuji se Romča a právě já stojím za názvem Luminea. Ráda tvořím a vymýšlím nové věci. A tak se zrodil nápad spojit lásku k přírodě s mojí druhou vášní – tvořením. V hlavě se mi začala rodit myšlenka na voskový svícen plný kousků přírody, zalitý světlem svíčky. Netrvalo to dlouho a začaly vznikat první voskové svícny, do kterých jsem se okamžitě zamilovala. Byl to úžasný pocit naplnění, radosti a obrovského zápalu. Bylo jasné, že tohle je ono … moje láska a doufám, že i Vaše.

Postupem času jsem se začala věnovat také výrobě zdravých svíček a vonných vosků – tedy svíček ze 100% přírodního sójového vosku.

Proč má smysl používat svíčky ze sójového vosku?

Protože …

🤍 Sójový vosk je rostlinného původu – vyrábí se ze sójových bobů.
🤍 Sójový vosk při hoření do ovzduší neuvolňuje žádné toxiny ani jiné toxické látky škodlivé pro naše zdraví.
🤍 Sójový vosk je EKOLOGICKÝ – v přírodě rozložitelný.
🤍 Sójový vosk se snadno čistí. Oproti běžnému vosku (např. parafínu) je opravdu snadné vyčistit jakýkoliv povrch od sójového vosku.
🤍 Sójový vosk je obnovitelných zdrojem.

Když tvořím, absolutně zapomenu na jakékoliv starosti a prostě se nechám unášet přítomným okamžikem. Je to o to krásnější, že mi při tom vzniká něco nového, krásného přímo pod rukama a já to mohu předat dál. Věřím, že část té pohody, klidu, nadšení a špetka nostalgie zůstává v každém lampionu či svíčce.

Není nic krásnějšího, než když vidím jak Vám svícny a svíčky Lumiea dělají radost.🤍

Moje tvorba