Romana Krejsová

atelier_romi

Voskové lucerny, vonné vosky do aromalamp

Ahoj, jmenuji se Romča a právě já stojím za názvem Ateliér Romi.

Ráda tvořím a vymýšlím nové věci. A tak se zrodil nápad spojit moji lásku k přírodě s mojí druhou vášní – tvořením. V hlavě se mi začala pomalu rodit myšlenka na voskový lampión plný kousků přírody, zalitý světlem svíčky. Netrvalo to dlouho a začaly pomalu vznikat první voskové lampióny, do kterých jsem se okamžitě zamilovala. Byl to úžasný pocit naplnění, radosti a obrovského zápalu. Bylo jasné, že tohle je ono … moje láska a doufám, že i Vaše.

Když se tak zamyslím, tak kreativita vždy byla mou součástí a jsem za to moc ráda. Když tvořím, absolutně zapomenu na jakékoliv starosti a prostě se nechám unášet přítomným okamžikem. Je to o to krásnější, že mi při tom vzniká něco nového, krásného přímo pod rukama a já to mohu předat dál. Věřím, že část té pohody, klidu, nadšení a pozitivní energie zůstává v každém výrobku.

Také vyrábím originální sezónní věnečky určené na dveře, nebo na zkrášlení Vašeho domova. Pracuji s čerstvou zelení, ale i se sušenými květy a zelení. Čerstvé květy a zeleň pečlivě vybírám, tak aby i po usušení zůstala krásná. Věnečky ode mě Vám tak budou dělat radost i několik měsíců.

Moje tvorba